שלום לכל הצוללים הקדושים והצוללות הצנועות

אנחנו שמחים לארח אתכם באתר “ממעמקים קראתיך”- אתר שנועד לשמש לצבור יראי ה’ שער כניסה לעולם נסתר ומדהים. עולם שלם של פלאי הבריאה – עולם הדממה.


Loading the player ...

מועדון צוללים “ממעמקים קראתיך” נוצר על מנת לאפשר לעולם הדתי והחרדי להתנסות בספורט הצלילה באופן כשר הלכתי וצנוע.
מנהל מועדון הצוללים – הר’ רוני אילון הירש יצא לבדוק את האפשרויות השונות ללימוד הצלילה במועדונים השונים בארץ על מנת לעמוד על ההתאמה שלהם לצבור הרוצה להקפיד על כל כללי הצניעות.

תוצאות הבדיקה היו די עגומות. נמצא כי אמנם מועדונים שונים מציעים קורסים לציבור הדתי. ואמנם מקיימים קורסים נפרדים לגברים ונשים. אך בבירור מעמיק יותר נמצא כי הצלילות כמעט תמיד מתקיימות בחופי הרחצה הכלליים על כל המשתמע מכך, והאווירה והמראות במועדון לפני ואחרי החזרה מהצלילות היא בלתי מתקבלת על הדעת למי שרוצה לשמור על נקיון עיניו ומחשבתו.

מי שבכל זאת רצה לעשות קורס היה חייב לעגל פינות ולעצום עיניו כמה שאפשר ולקוות כי לא יצא שכרו בהפסדו.

גם בספארי הצלילות באילת, עקבה או קפריסין ובוודאי במקומות רחוקים יותר ההקפדה על צניעות, כשרות ואווירה תורנית היא מתחת לקו האדום. רבו הקולות על מה שההלכה מתירה והנוסע למקומות אלו מסתכן בעברות חמורות.

אי לכך, לקח המועדון על עצמו למצוא את מועדוני הצלילה המתאימים ביותר ואתם לסגור על נהלים ברורים מאד בכל הנוגע לצניעות במועדון ובמסגרת הצלילות בחוץ, עם פיקוח הלכתי, כך שכל הורה ירגיש בטוח כי ילדיו מגיעים למקום שמור בו יוכלו אכן לגלות עולמות אך מבלי לאבד עולמות אחרים….

בשל כח הקניה הגדול של מועדון הצוללים “ממעמקים קראתיך” מתאפשר למועדון להשיג עבורכם הנחות משמעותיות במחיר הקורסים ובשאר שירותי הצלילה במועדונים איתם סגר המועדון שיתוף פעולה

הקורסים יהיו עם המדריכים הטובים ביותר. חלקם אף שומר תורה ומצוות כדי להימנע מדיבורים לא נכונים ולא ונקיים, ולהבטיח יחס מכובד לעולם התורה וללומדיה.

הקורסים יתבצעו במקומות בהם אין פריצות ונשים שמסתובבות עם בגדי ים (כמו שיש כמעט בכל המועדונים).

בנוסף הארגון מוציא מסעות צלילה (ספארי) לגברים / לנשים / או למשפחות.
כמובן שבמסעות צלילה אלה תהיה הפרדה בין נשים לגברים לפי כל כללי הצניעות, גם במסעות למשפחות – כניסה למים נפרדת גברים ונשים. ולבוש צנוע בכל המסע. וכמובן הקפדה מרבית על כל כללי הכשרות.

על מנת לחשוף את ציבור יראי ה’ לעולם תת-מימי מופלא זה, הארגון מארגן צלילות היכרות לישיבות / אולפנות במחירים מפתיעים . אנא עזרו לנו להפיץ את הבשורה.

מועדון צוללים “ממעמקים קראתיך”

לאחר הרישום לאתר תוכלו להיכנס לעמודי הפרטים של כל מועדון ומועדון בו קיימות האפשרויות השונות בהתאמה המיוחדת לציבור שומרי תורה ומצוות והמחירים המיוחדים עבור הציבור.